Produkty uzupełniające

Produkty wyrównujące

H+H Silikat NW18

H+H Silikat NW18

H+H Silikat NW18 - element uzupełniający do bloczków grubości 18cm, pozwala na projektowanie i wykonanie ścian w module 10cm. Zastosowanie bloczka ułatwia wykonanie pierwszej warstwy. Istnieje możliwość dostosowania wysokości bloczka do potrzeb zamawiającego.
H+H Silikat NW24

H+H Silikat NW24

H+H Silikat NW24 - element uzupełniający do bloczków grubości 24cm, pozwala na projektowanie i wykonanie ścian w module 10cm. Zastosowanie bloczka ułatwia wykonanie pierwszej warstwy. Istnieje możliwość dostosowania wysokości bloczka do potrzeb zamawiającego.
H+H Silikat NW25

H+H Silikat NW25

H+H Silikat NW25 - element uzupełniający do bloczków grubości 25cm, pozwala na projektowanie i wykonanie ścian w module 10cm. Zastosowanie bloczka ułatwia wykonanie pierwszej warstwy. Istnieje możliwość dostosowania wysokości bloczka do potrzeb zamawiającego.

Produkty połówkowe

H+H Silikat 1/2NP18

H+H Silikat 1/2NP18

H+H Silikat 1/2NP18 jest to element połówkowy do bloczków grubości 18 cm. Ułatwia proste wykonanie przewiązania murarskiego w narożniku. Stosowanie bloczka H+H Silikat 1/2NP18 ułatwia wykonanie ściany bez dodatkowych docięć.
H+H Silikat 1/2NP24

H+H Silikat 1/2NP24

H+H Silikat 1/2NP24 jest to element połówkowy do bloczków grubości 24cm. Ułatwia proste wykonanie przewiązania murarskiego w narożniku. Stosowanie bloczka H+H Silikat 1/2NP24 ułatwia wykonanie ściany bez dodatkowych docięć.
H+H Silikat 1/2NP25

H+H Silikat 1/2NP25

H+H Silikat 1/2NP25 jest to element połówkowy -uzupełniający do bloczków grubości 25cm. Ułatwia proste wykonanie przewiązania murarskiego w narożniku. Stosowanie bloczka H+H Silikat 1/2NP25 ułatwia wykonanie ściany bez dodatkowych docięć.

Produkty uzupełniające

H+H Silikat U

H+H Silikat U

H+H Silikat U pełni rolę szalunku traconego. W kształtce można wykonać np. belkę podwalinową. Jest elementem uzupełniającym do ścian grubości 24 i 25cm.
H+H Silikat PW

H+H Silikat PW

Bloczek H+H Silikat PW przeznaczony jest do wykonywania pionów wentylacyjnych. Otwór φ 16cm.

Zaprawy do cienkich spoin

Zaprawa biała

Biała, fabrycznie projektowana i przygotowana zaprawa zapewniająca zapewnienie odpowiednich właściwości i parametrów technicznych, w szczególności wytrzymałości i przyczepności. Zaprawa dowożona na budowę w postaci suchej mieszanki, powinna być przygotowywana do użycia i stosowana zgodnie z instrukcją producenta zamieszczoną na worku. Zaprawa nie nadaje się do stosowania w warunkach zimowych.

Zaprawa szara

Szara, fabrycznie projektowana i przygotowana zaprawa zapewniająca zapewnienie odpowiednich właściwości i parametrów technicznych, w szczególności wytrzymałości i przyczepności. Zaprawa dowożona na budowę w postaci suchej mieszanki, powinna być przygotowywana do użycia i stosowana zgodnie z instrukcją producenta zamieszczoną na worku. Zaprawa nie nadaje się do stosowania w warunkach zimowych.

Zaprawa zimowa biała

Biała, fabrycznie projektowana i przygotowana zaprawa zapewniająca zapewnienie odpowiednich właściwości i parametrów technicznych, w szczególności wytrzymałości i przyczepności. Zaprawa dowożona na budowę w postaci suchej mieszanki, powinna być przygotowywana do użycia i stosowana zgodnie z instrukcją producenta zamieszczoną na worku. Zaprawa nadaje się do stosowania w warunkach zimowych.

mgr inż. Joanna Nowaczyk

Doradca Techniczny

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi