Polityka jakości

Staranny dobór i dokładne dozowanie surowców oraz nowoczesny sterowany komputerowo park maszynowy mają bardzo duży wpływ na jakość naszych wyrobów. Produkty H+H Silikaty Sp. z o.o. mają zawsze identyczny skład, dokładnie te same właściwości oraz wymiary.

Aby skutecznie realizować nasze ambitne zamierzenia i oferować produkty lepsze od konkurencji, stale unowocześniamy nasz park maszynowy. Już w czterech z naszych zakładów zainstalowane są i pracują prasy hydrauliczne z podwójnym prasowaniem. Dzięki nim możemy wytwarzać silikaty o najlepszych parametrach technicznych na polskim rynku.

W celu optymalizacji składu granulometrycznego surowca, stosujemy w toku produkcji mieszanie piasków kwarcowych z różnych złóż. Następnie komputerowo zestawiona mieszanka z czystych ekologicznie surowców (piasek, wapno, woda) uformowana i poddana obróbce termicznej tworzy wyroby charakteryzujące się dokładnie wyprofilowanymi krawędziami oraz gładkim licem.

Naszą kadrę tworzą doświadczeni, wysoko wykwalifikowani pracownicy, doskonale znający technologie produkcji silikatów.

Wprowadzony system kontroli jakości gwarantuje najwyższą jakość wszystkich naszych wyrobów. Wyroby posiadają odpowiednie certyfikaty dopuszczające je do obrotu i bezpiecznego stosowania w budownictwie. Wyroby są pakowane na palety i foliowane, co zabezpiecza je w transporcie i podczas składowania.

mgr inż. Joanna Nowaczyk

Doradca Techniczny

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi