Kariera

Wiemy, że największą wartością każdej firmy są ludzie, to dzięki nim osiągamy rynkowy sukces.To właśnie oni wraz ze swoją wiedzą i umiejętnościami potrafią stworzyć najlepsze produkty oraz zagwarantować wysoką jakość obsługi Klientów. W  H+H Silikaty Sp. z o.o.  gwarantujemy stabilność zatrudnienia i dokładamy wszelkich starań aby stworzyć w fimie przyjazną atmosferę. Dbamy o stałą ocenę jakość pracy oraz wspieramy naszych pracowników na każdym szczeblu ich zawodowego i osobistego rozwoju.

Już dziś dołącz do naszego Zespołu!

Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne (CV oraz List motywacyjny) nawet jeśli nie prowadzimy rekrutacji. Przesłane aplikacje będą przechowywane w naszej bazie i rozpatrywane w ciągu roku od momentu wysłania zgłoszenia. W przypadku pojawienia się wakatu skontaktujemy sie z Kandydatami odpowiadającymi naszym wymaganiom.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z kandydatami wybranymi we wstępnym procesie rekrutacji.

Aplikować można za pomocą poniższego formularza lub wysyłając mail na adres rekrutacja@grupasilikaty.pl

Możesz również przesłać do nas dokumenty pocztą na adres:

"Grupa SILIKATY" Sp.z o.o.
Dział Personalny
Kruki, ul.Nowowiejska 33
07-415 Olszewo-Borki

 

Przy przesyłaniu dokumentów aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 2015, poz. 2135 ze zm.)”.

mgr inż. Joanna Nowaczyk

Doradca Techniczny

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi