Dział Sprzedaży i DOK

Mapa Polski TP AS DM EK KŚ RR AR WP PW MB LL
Region południowy

Joanna Galacińska
Doradca sprzedaży inwestycyjnej i dystrybucyjnej
665 844 033
jgalacinska@HplusH.pl

Andrzej Rybak
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
664 494 259
arybak@HplusH.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Anna Dobrowolska
adobrowolska@HplusH.pl
(17) 242 74 58
(17) 242 01 37

Region zachodni

Tomasz Jaroszyk
Doradca sprzedaży dystrybucyjnej
Doradca sprzedaży inwestycyjnej
665 844 037
tjaroszyk@HplusH.pl

Damian Kobyłt
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
665 844 070
dkobylt@HplusH.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Justyna Filipek
jfilipek@HplusH.pl
(17) 242 74 58
(17) 242 01 37

1
Tomasz Krasny
(17) 242 74 58
(17) 242 01 37
2
Anna dobrowolska
(17) 242 74 58
(17) 242 01 37
3
Justyna Filipek
(17) 242 74 58
(17) 242 01 37
Region południowy

Wojciech Parada
Doradca sprzedaży inwestycyjnej
798 260 535
wparada@HplusH.pl

Maciej Schneider
Doradca sprzedaży dystrybucyjnej
665 844 072
mschneider@HplusH.pl

Damian Kobyłt
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
665 844 070
dkobylt@HplusH.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Anna Dobrowolska
adobrowolska@HplusH.pl
(17) 242 74 58
(17) 242 01 37

Region południowy

Remigiusz Rynkiewicz
(województwo Podkarpackie oraz Śląskie)

Doradca sprzedaży inwestycyjnej i dystrybucyjnej
604 527 399
rrynkiewicz@HplusH.pl

Andrzej Rybak
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
664 494 259
arybak@HplusH.pl

Dariusz Komorek
(województwo Lubelskie)

Doradca sprzedaży inwestycyjnej i dystrybucyjnej
665 844 030
dkomorek@HplusH.pl

Anna Cholewa
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
665 844 065
acholewa@HplusH.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Danuta Majcher
dmajcher@HplusH.pl
(17) 242 74 58
(17) 242 01 37

Region południowy

Sławomir Szczepaniak
(województwo Łódzkie)

Doradca sprzedaży inwestycyjnej i dystrybucyjnej
665 844 038
sszczepaniak@HplusH.pl

Andrzej Rybak
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
664 494 259
arybak@HplusH.pl

Paweł Rabijewski
(część regionu obejmująca województwo Mazowieckie)

Doradca sprzedaży inwestycyjnej i dystrybucyjnej
502 594 556
prabijewski@HplusH.pl

Dariusz Wójcik
(część regionu obejmująca województwo Świętokrzyskie)

Doradca sprzedaży inwestycyjnej i dystrybucyjnej
509 678 884
dwojcik@HplusH.pl

Anna Cholewa
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
665 844 065
acholewa@HplusH.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Anna Dobrowolska
adobrowolska@HplusH.pl
(17) 242 74 58
(17) 242 01 37

Region wschodni

Krystian Mieszkian
Doradca sprzedaży dystrybucyjnej
665 844 035
kmieszkian@HplusH.pl

Leszek Lada
Doradca sprzedaży inwestycyjnej
668 392 833
llada@HplusH.pl

Jacek Zwoliński
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
665 844 053
jzwolinski@HplusH.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Tomasz Krasny
tkrasny@HplusH.pl
(17) 242 74 58
(17) 242 01 37

Region wschodni

Andrzej Ostolski
Doradca sprzedaży dystrybucyjnej
665 844 051
aostolski@HplusH.pl

Krzysztof Świątek
Doradca sprzedaży inwestycyjnej
602 655 890
kswiatek@HplusH.pl

Jacek Zwoliński
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
665 844 053
jzwolinski@HplusH.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Tomasz Krasny
tkrasny@HplusH.pl
(17) 242 74 58
(17) 242 01 37

Region wschodni

Andrzej Ostolski
Doradca sprzedaży dystrybucyjnej
665 844 051
aostolski@HplusH.pl

Krzysztof Świątek
Doradca sprzedaży inwestycyjnej
602 655 890
kswiatek@HplusH.pl

Jacek Zwoliński
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
665 844 053
jzwolinski@HplusH.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Tomasz Krasny
tkrasny@HplusH.pl
(17) 242 74 58
(17) 242 01 37

Region wschodni

Emilian Kałudziński
(województwo Warmińsko-Mazurskie oraz północna część województwa Podlaskiego)

Doradca sprzedaży dystrybucyjnej
600 933 442
ekaludzinski@HplusH.pl

Radosław Lewandowski
(województwo Warmińsko-Mazurskie oraz północna część województwa Podlaskiego)

Doradca sprzedaży inwestycyjnej
665 844 042
rlewandowski@HplusH.pl

Andrzej Ostolski
(południowa część województwa Podlaskiego)

Doradca sprzedaży dystrybucyjnej
665 844 051
aostolski@HplusH.pl

Krzysztof Świątek
(południowa część województwa Podlaskiego)

Doradca sprzedaży inwestycyjnej
602 655 890
kswiatek@HplusH.pl

Jacek Zwoliński
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
665 844 053
jzwolinski@HplusH.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Tomasz Krasny
tkrasny@HplusH.pl
(17) 242 74 58
(17) 242 01 37

Region zachodni

Maciej Stefański
Doradca sprzedaży inwestycyjnej i dystrybucyjnej
665 844 043
mstefanski@HplusH.pl

Damian Kobyłt
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
665 844 070
dkobylt@HplusH.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Justyna Filipek
jfilipek@HplusH.pl
(17) 242 74 58
(17) 242 01 37

Region zachodni

Adam Kocot
Doradca sprzedaży inwestycyjnej i dystrybucyjnej
665 844 039
akocot@HplusH.pl

Romuald Sokołowski
Doradca sprzedaży inwestycyjnej i dystrybucyjnej
507 116 203
rsokolowski@HplusH.pl

Jacek Zwoliński
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
665 844 053
jzwolinski@HplusH.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Justyna Filipek
jfilipek@HplusH.pl
(17) 242 74 58
(17) 242 01 37

mgr inż. Joanna Nowaczyk

Doradca Techniczny

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi