Aktualności

29/06/2015

Grupa SILIKATY wyróżniona w rankingu BUDOWLANA MARKA ROKU

W miniony piątek (26.06) najlepsze marki zostały uhonorowane wyróżnieniami i tytułami Budowlanej Marki Roku oraz tytułami Championa Roku, które są przyznawane stabilnym markom od lat cieszącym się renomą wśród wykonawców. W gronie laureatów znalazła się także Grupa SILIKATY.

Udział w rankingu Budowlana Marka Roku jest dla każdej firmy, działającej na rynku budowlanym, szansą na znalezienie się w grupie organizacji uznanych w branży za najlepsze. Ranking przez wiele lat swojego istnienia zyskał prestiż i szacunek w środowisku profesjonalistów branży budowlanej. Należy podkreślić, że badanie ukazujące spontaniczną znajomość marek jest w pełni niezależne i wiarygodne.

Wyróżnienie Budowlana Marka Roku jest swoistą pochwałą dla naszych produktów, docenieniem ich zalet przez końcowych użytkowników. Dla samych użytkowników nagroda jest informacją, iż dany wyrób jest sprawdzony i rekomendowany przez innych fachowców. Nasi bezpośredni Klienci uzyskują nie tylko świadectwo właściwego wyboru, ale i gwarancję jakości, potwierdzoną przez samych kupujących. Jednocześnie otrzymanie nagrody Budowlanej Marki Roku przynosi wiele satysfakcji dla naszej firmy - osób odpowiadających za rozwój wyrobów, marketing, produkcję czy serwis techniczny.

Grupa SILIKATY jest firmą z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i tradycją produkcji. Przez te wszystkie lata staramy się w sposób niezawodny zaspokajać potrzeby naszych klientów. Sukces marki Grupa SILIKATY zapewniają innowacje i rozwój naszego asortymentu. W każdym naszym produkcie możemy zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale i komplementarność oferty dla określonej grupy odbiorców. Dzieki zakładom produkcyjnym zlokalizowanym na terenie całej Polski jesteśmy w stanie obsłużyć każą inwestycję.

Nieodzownym sukcesem naszej marki jest także cały wachlarz działań marketingowo-sprzedażowych. Począwszy od zapewnienia dostępności produktów, poprzez wsparcie techniczne, a skończywszy na komunikacji z rynkiem. Marka w dzisiejszym świecie musi być aktywna i taką marką jest właśnie Grupa SILIKATY. Potwierdzeniem tych słów i czynów jest otrzymywana właśnie kolejna branzowa nagroda. Dziękujemy.

 

Zobacz pozostałe wpisy

mgr inż. Joanna Nowaczyk

Doradca Techniczny

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi